Taburetter rokokostil

Taburetter rokokostil
Taburetter rokokostil
Taburetter rokokostil
Taburetter rokokostil
Taburetter rokokostil
Taburetter rokokostil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, vitmålade med bronserad dekor, sitthöjd ca 46 cm

Senare bemålning, slitage

809000

2020-09-07