Optikerset

Optikerset
Optikerset
Optikerset
Optikerset
Optikerset
Optikerset
Optikerset
Optikerset
Optikerset
Optikerset

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OPTIKERSET I SCHATULL, 1900-talets första hälft, 127 st linser samt en provbåge, i träschatull, längd 49 cm, bredd 24 cm.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången

809028

2020-09-20