Rumsavdelare

Rumsavdelare
Rumsavdelare
Rumsavdelare
Rumsavdelare
Rumsavdelare
Rumsavdelare

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKVÄGG, 1900-tal, ek, klädd med läder, 197x65 cm (ihoppfälld)

Slitage och smärre skador

809036

2020-09-08