Litografiskt blad 1800-tal

Litografiskt blad 1800-tal
Litografiskt blad 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFISKT BLAD (1800-tal): Motiv med likfärd, Frankrike, 15x145 cm

Fläckar, veck

809041

2020-09-08