Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets mitt, Danmark, märkt undertill THV 376, höjd 175 cm

Märken, slitage

809063

2020-09-08