Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, teak, på hjultrissor, 2 st avtagbara brickor, höjd 66, 60x47 cm

En bricka med skada, bruksslitage

809070

2020-09-08