Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, mässing, skiva i glas, höjd 66, 111x41 cm

Slitage och märken

809079

2020-09-08