Funkis taklampa 1930-tal

Funkis taklampa 1930-tal
Funkis taklampa 1930-tal
Funkis taklampa 1930-tal
Funkis taklampa 1930-tal
Funkis taklampa 1930-tal
Funkis taklampa 1930-tal

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

300 EUR

TAKLAMPA, 1930-talet, förnicklad metall, tre kupoler av opalt glas, höjd 103 cm, diameter ca 36 cm

Slitage, lösa delar

809089

2020-09-16