Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
300 EUR
TAKLAMPA, 1930-talet, förnicklad metall, tre kupoler av opalt glas, höjd 103 cm, diameter ca 36 cm
Slitage, lösa delar
809089
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här