Erik Jerken

Erik Jerken
Erik Jerken

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben med japanskt träsnitt, signerad och daterad Jerken 1938, akvarell, bildmått ca 45x38 cm

Oramad, fastklistrad på kartong

809096

2020-09-08