Bord 1900-talets mitt

Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt
Bord 1900-talets mitt

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORD, 1900-talets andra hälft, stomme i rotting, skiva i råglas, höjd ca 60, diameter 77 cm

Kuntoraportti

Brukslitage

809098

Päivämäärä:

2020-09-08