Bord 1900-talets mitt
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORD, 1900-talets andra hälft, stomme i rotting, skiva i råglas, höjd ca 60, diameter 77 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
809098
Päivämäärä:
2020-09-08