Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

SKULPTUR, Indien, 1800/1900-tal, föreställer gudomen Ganesha, brons, höjd ca 10 cm

Slitage, mindre bucklor

809101

2020-09-11