Målning slott

Målning slott
Målning slott
Målning slott
Målning slott
Målning slott
Målning slott

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fartyg och båtar utanför slott, signerad Edith., olja på duk, ca 19x56 cm

Ytfläckar

809115

2020-09-08