Plafond 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PLAFOND, 1900-talets första hälft, 6 ljuspunkter, råglas, med dekor av, diameter 120 cm

Någon ej noterad nagg kan förekomma

809117

2020-09-08