Kinesiskt porslin

Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin
Kinesiskt porslin

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA samt VASER (3), 1900-tal, figural dekor samt med tecken, vasernas höjd ca 12 cm

Kannan med ett nagg under, slitage

809119

2020-09-11