Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
MÖLLERS ARMATUR ESKILSTUNA, golvlampa, grålackerad, 1900-talets mitt, detaljer i mässing, skärm "Stensöta" från Svenskt Tenn, höjd ca 125 cm, vridbar top
Slitage
809123
2020-09-09