MAE golvlampa

MAE golvlampa
MAE golvlampa
MAE golvlampa
MAE golvlampa
MAE golvlampa
MAE golvlampa
MAE golvlampa
MAE golvlampa
MAE golvlampa
MAE golvlampa

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

MÖLLERS ARMATUR ESKILSTUNA, golvlampa, grålackerad, 1900-talets mitt, detaljer i mässing, skärm "Stensöta" från Svenskt Tenn, höjd ca 125 cm, vridbar top

Slitage

809123

2020-09-09