YNGVE EKSTRÖM Lamino Swedese fåtölj med fotpall
Klubbat för:
19 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
YNGVE EKSTRÖM, "Lamino", fåtölj med fotpall, Swedese, ,omrking 1960-tal, stomme i ek samt armlän med inlägg av teak, brunfärgad fårklädsel, brännmärkta undertill, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Obetydligt slitage
809126
2020-09-11