Brasställ brasutensilier

Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier
Brasställ brasutensilier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSTÄLL, med BRASUTENSILIER, 3 dlr, mässing, fotplatta i sten, ställets mått höjd ca 19, 69x27 cm

Smärre ytskador o bucklor, en fot ngt lös

809127

2020-09-08