Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PELARBORD, empire-stil, 1800-talets mitt, mahgnyfanér beslag i mässing, delvis förgyllda, låda vid sarg, höjd ca 75, diameter ca 43 cm, nyckel finns
Smärre bruksspår
809134
2020-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här