Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELARBORD, empire-stil, 1800-talets mitt, mahgnyfanér beslag i mässing, delvis förgyllda, låda vid sarg, höjd ca 75, diameter ca 43 cm, nyckel finns

Smärre bruksspår

809134

2020-09-11