Skåp och hyllor

Skåp och hyllor
Skåp och hyllor
Skåp och hyllor
Skåp och hyllor
Skåp och hyllor
Skåp och hyllor
Skåp och hyllor
Skåp och hyllor
Skåp och hyllor
Skåp och hyllor

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP / HYLLOR, 8 dlr, 1900-talets mitt, 3 underdelar utgörs av skåp med dörrar och bakomliggande hyllplan, 2 ovandelar med bokhyllor, 1 vitrindel med barskåp, samt 1 sockel med utragbar låda, fanér av riopalisander, beslag i mässing, skåpens höjd ca 60, 85x43 cm, 1 bokhylla har höjd ca 134 cm, resterande har höjd 105 cm, 85x25, sockelns höjd ca 31, 85x43 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis solblekt, 1 nyckel och CITES-intyg medföljer och kan hämtas vid utlämningen

809135

2020-09-12