Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
SOFFBORD, 1980-tal, sannolikt Englesson, slipad glasskiva, underrede i krom samt förgyllda delar, höjd ca 47, 130x80 cm
Smärre slitage, enstaka repor
809140
2020-09-12