Soffbord 1980-tal

Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

SOFFBORD, 1980-tal, sannolikt Englesson, slipad glasskiva, underrede i krom samt förgyllda delar, höjd ca 47, 130x80 cm

Smärre slitage, enstaka repor

809140

2020-09-12