Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, empirestil, för 3 ljus, fot i marmor, förgylld o patinerad brons, dekor av karyatider, höjd ca 48 cm
Nagg, lös pärlbård, ngt sneda
809145
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här