Kandelabrar empirestil

Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil

Klubbat för:

7 000 SEK

6 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, empirestil, för 3 ljus, fot i marmor, förgylld o patinerad brons, dekor av karyatider, höjd ca 48 cm

Nagg, lös pärlbård, ngt sneda

809145

2020-09-08