Bokhylla 1960-tal

Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HYLLSYSTEM, 1960-tal, plexiglas, löstagbara, höjd ca 127, 155x33 cm

Bruksslitage, märken

809148

2020-09-07