Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, med hänklar, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 37 cm
Kapad hals, sprickor, nagg
809157
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här