Vas med hänklar Kina 17/1800-tal
Vollendet
2020-09-20
809157
| Höchstes Gebot | 5 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
VAS, med hänklar, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 37 cm
Kapad hals, sprickor, nagg