Vas med hänklar Kina 17/1800-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

1 500 SEK

VAS, med hänklar, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 37 cm

Kapad hals, sprickor, nagg

809157

2020-09-20