Stockholm oljemålning

Stockholm oljemålning
Stockholm oljemålning
Stockholm oljemålning
Stockholm oljemålning
Stockholm oljemålning
Stockholm oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOCKHOLMIANA, (1900-tal), Kvällsljus Stockholm, otydligt signerad, olja på duk, ca 40x64 cm

809159

2020-09-08