Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor, sidorna med färgat glas, förgylld, höjd ca 97, största bredd 38 cm

En lös bit på det gröna glaset

809162

2020-09-11