Bordslampor
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL FAGERLUND, Orrefors,1900-talets andra hälft, signerade "Orrefors RD 1480", gröntonat glas, skärmar i textilt material, höjd exklusive skärm ca 40 cm
Stort nagg nertill på den ena, smärre slitage, funktionen garanteras ej
809166
2020-09-11