Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

CARL FAGERLUND, Orrefors,1900-talets andra hälft, signerade "Orrefors RD 1480", gröntonat glas, skärmar i textilt material, höjd exklusive skärm ca 40 cm

Kuntoraportti

Stort nagg nertill på den ena, smärre slitage, funktionen garanteras ej

809166

Päivämäärä:

2020-09-11