Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PELARBORD, 1900-talets andra hälft, mahogny, fanér och massiv, höjd ca 63, diameter 62 cm

Slitage

809174

2020-09-11