Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOCKHOLMIANA, VY ÖVER ÅRSTAVIKEN, signerad och daterad Wallin 37, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 31x38 cm
Kantskada
809175
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här