Stockholm oljemålning

Stockholm oljemålning
Stockholm oljemålning
Stockholm oljemålning
Stockholm oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

STOCKHOLMIANA, VY ÖVER ÅRSTAVIKEN, signerad och daterad Wallin 37, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 31x38 cm

Kantskada

809175

2020-09-08