Gustaf Carlström 1917

Gustaf Carlström 1917
Gustaf Carlström 1917
Gustaf Carlström 1917
Gustaf Carlström 1917
Gustaf Carlström 1917
Gustaf Carlström 1917

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): "Dödgrävaren", signerad och daterad Gustaf Carlström 1917, olja på duk, ca 40x33 cm

Färgbortfall

809181

2020-09-08