Skål silver

Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver
Skål silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKÅL, silver, veckad, märkt 835s, svenska importstämplar, höjd ca 9,5, diameter 29 cm, vikt ca 636 g

Zustandsbeschreibung

Gåvogravyr, repor

809186

2020-09-20