Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÅL, silver, veckad, märkt 835s, svenska importstämplar, höjd ca 9,5, diameter 29 cm, vikt ca 636 g
Zustandsbeschreibung
Gåvogravyr, repor
809186
2020-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner