Fritz Grahn

Fritz Grahn
Fritz Grahn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRITZ GRAHN (1910-1989): "Skepparegat.Norrköping", signerad och daterad 1960, blandteknik, ca 19x18,5 cm

809194

2020-09-07