Musse Pigg Brio

Musse Pigg Brio
Musse Pigg Brio
Musse Pigg Brio
Musse Pigg Brio
Musse Pigg Brio
Musse Pigg Brio
Musse Pigg Brio
Musse Pigg Brio
Musse Pigg Brio
Musse Pigg Brio

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRIO, Musse Pigg, 1960-tal, trä, ledade armar och ben, rödmålade byxor, märkt "made in Sweden" samt spår av etikett märkt "Brio", höjd ca 25 cm

Etikett med slitage, öron och svans i skinn ej original, en svart del saknas på en arm

809208

2020-09-07