Solsängar Stackelberg

Solsängar Stackelberg
Solsängar Stackelberg
Solsängar Stackelberg
Solsängar Stackelberg
Solsängar Stackelberg
Solsängar Stackelberg
Solsängar Stackelberg
Solsängar Stackelberg

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELSA STACKELBERG, solsängar, 1 par, Fri Form, laserad furu, blå dynor märkta Fri Form, sitthöjd inkl dyna 36 cm

Slitage, skador, blekta dynor m delvis slitage

809209

2020-09-07