Salongsbord Art Deco

Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco
Salongsbord Art Deco

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, alm, 1920/30-tal, Art Deco, höjd ca 67, 110x68 cm

Åldersrelaterat slitage

809212

2020-09-07