Edvard Hald skålfat

Edvard Hald skålfat
Edvard Hald skålfat
Edvard Hald skålfat
Edvard Hald skålfat
Edvard Hald skålfat
Edvard Hald skålfat
Edvard Hald skålfat
Edvard Hald skålfat
Edvard Hald skålfat
Edvard Hald skålfat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD HALD (1883-1980): Skålfat, graal, signerad Orrefors s-graal II E Hald 1955 II, höjd 6, 15x15 cm

Undersida med slitage

809221

2020-09-07