Korkskruv

Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORKSKRUV, "Karl-Alfred", Bulls, 1930-tal,
delbar på mitten, höjd ca 13,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

809227

2020-09-11