Vitrinskåp Louis XV-stil
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 145, 70x35 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, medföljande hyllplan i glas
Smärre ytskador
809233
2020-09-07