Satsbord
2020-09-07
809243
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, 1900-talets mitt, skivor med teakfané, benställning i bok, 3 delar, höjd ca 50, 50x38 cm
Slitage, skador, lagningar