Soffbord Italien 1960-tal

Soffbord Italien 1960-tal
Soffbord Italien 1960-tal
Soffbord Italien 1960-tal
Soffbord Italien 1960-tal
Soffbord Italien 1960-tal
Soffbord Italien 1960-tal
Soffbord Italien 1960-tal
Soffbord Italien 1960-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFBORD, Italien 1960-tal, jakaranda, fotavslutningar i metall, skiva i marmor, höjd 38, 87x89 cm

visst slitage

809273

2020-09-13