Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, 1900-talets mitt, "Politiskt Jordglob", pappersklädd plåt, Flemmnings Verlag, på mässingsfot, höjd 47 cm

Visst ytslitage

809274

2020-10-04