Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1900-tal, aluminium samt kromat stål, höjd ca 40, längd ca 47 cm

Repor

809281

2020-09-08