Kista 1800-tal ek
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1800-talets slut, ek, dekor i karvsnitt, beslag i vitmetall, locket invändigt daterat 1887, kistans mått höjd ca 34, 74x46, total höjd inkl benställning 61 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
809284
2020-09-08