Miniatyrur 1800-tal

Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal
Miniatyrur 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRUR, silver och mässing, 1800-talets slut, nyrokoko, monterad på träsockel, total höjd ca 7 cm, nyckel medföljer

Ursprungligen med glaskupa

809302

2020-09-09