Bordsarmatur nysilver

Bordsarmatur nysilver
Bordsarmatur nysilver
Bordsarmatur nysilver
Bordsarmatur nysilver
Bordsarmatur nysilver
Bordsarmatur nysilver
Bordsarmatur nysilver
Bordsarmatur nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSARMATUR, nysilver, 1800-talets slut, dekor i form av mytologisk figur, höjd ca 36 cm

Defekt/sned topp, slitage

809307

2020-09-09