Greta Lindberg

Greta Lindberg
Greta Lindberg
Greta Lindberg
Greta Lindberg
Greta Lindberg
Greta Lindberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRETA LINDBERG (1889-1978): Uppdragen eka, signerad Greta Lindberg, olja på duk, ca 24x33 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

809318

2020-12-06