Soffbord
2020-09-12
809322
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOFFBORD, 1950/60-tal, betsad ek, senare bemålad skiva, höjd ca 56 samt 120x60 cm
Renoverat, slitage